Naujienos

Pikelių naujienos

Šachmatų ir šaškių turnyras Pikeliuose

2020 m. rugpjūčio 22 d. į Pikeliuose vykusias  šachmatų ir šaškių varžybas atvyko ne tik Pikelių gyventojai, bet  mėgėjai iš Mažeikių  rajono. Šių varžybų organizatoriai  Pikelių bendruomenė.   Varžybų pradžią, paaiškindamas bei primindamas taisykles paskelbė  Mažeikių šachmatų  klubo vadovas „Matas“ Gintaras Paulauskas ir   palinkėjo  dalyviams sėkmės.   Pikelių bendruomenės patalpose pradžioje prie stalų susėdo šachmatininkai. Paskui  savo pajėgumus bei išmintį parodė šaškių dalyviai.

Pastebima, kad vis labiau mažėja vyresnių norinčių žaisti šachmatais, bet tokių dalyvių buvo ir jie žaidė atskleisdami savo patirtį.  Varžybose dalyvavo nemažas skaičius augančios pamainos ir tai džiugina.

Pasibaigus varžyboms  medalius ir prizus atsiėmė nemažas būrys geriausiai pasirodžiusių įvairaus amžiaus šachmatininkų ir šaškių dalyvių. Atkreiptas dėmesys ir į jauniausią dalyvį Matą, jis buvo pastebėtas ir apdovanotas.

Pikelių bendruomenės  pirmininko pavaduotojas Marius Pleinys dėkojo Gintarui Paulauskui už įdėtą indėlį pravedant varžybas, už bendradarbiavimą su bendruomene ir šachmatų populiarinimą rajone.

Varžybų metu, kad atvykę sirgaliai nenuobodžiautų Mažeikių Tau dalyviai pravedė įvairius kitus žaidimus, tokius, kaip smiginį, petankę ir kt.   TAU dalyviai aktyvūs fizinio aktyvumo propaguotojai ir entuziastai, kurie užkrečia ir kitus aktyvia veikla.

Visiems dalyviams patiko varžybos ir žaidimai ir laikas praleistas labai turiningai.  Atsisveikindami vieni kitiems palinkėjo iki kito greito susitikimo.

Leave a Reply